Jdi na obsah Jdi na menu

Prodaní koně

17. 10. 2016

chubby-a-marbl-017.jpg Tak naše Beauty Cranberry Sky se bude stěhovat do nového domova -moje kamarádka Ivča si chce splnit svůj sen,tak doufám,že se holkám spolu bude dařit:-)Bjuty odcestovala do Německa k nové majitelce,která je v sedmém nebi:-)Bjuty má totiž tolik lásky na rozdávání,že to ani popsat nejde:-)

 

 

 

 

 

 

 

 

Tak v letošním roce od nás odjeli ještě Stripe alias Reďa,jeho bráška Forest a náš mladý Tufík-Tuf N Steel,příležitostně se na něj musím podívat.Nyní máme ještě zájemce o našeho Arábka-ET Spider,doufám že si padnou do oka:-)Koníci šli do laskavých a zodpovědných rukou,doufám že to tak vydrží a zůstane,a že se pro koně nic nezmění.

foceni-srpen-valasi-096.jpg     reda-a-veru.jpg

 

 

 

 

 

 

valasi-rambo-059.jpg zleva do prava- Forest,Stripe-Reďa,Tuf N Steel- Tufík.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

p1170022.jpg Risky Rook prodán.Risky se má báječně,jeho panička si ho užívá na vyjížďkách jak se patří.Třeba si někdy najde čs a odváží se i závodit:-)

 

 

 

 

 

 

 

foceni-srpen-valasi-047.jpgV roce 2017 jsme v únoru prodali valacha My Quiet Thunder šel do krásného prostředí a vynikajících podmínek na farmu Hvězda.Rambo se přestěhoval a našel nový domov  na skvělém ranči kde jsou z něho velmi nadšení,jak je to hodný koník,i když zpočátku těch změn bylo opravdu hodně a tak se musí všichni zase učit něco nového.

 

 

 

 

 

 

 

april-a-cutie-koupani-054.jpgNaše černá kráska Queen Blac Cat odcestovala v červenci do jižních čech na farmu kde se v dospělosti bude věnovat hlavně dobytkářským disciplínám.

Nastal čas obsedání a malou Queenku obsedá slečna která tak milovala její maminku,že si našla cestu k této černé krásce a pracuje s ní :-)Klisna vyrostla do krásy a je prý naprosto fantastická.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

buck-v-lese.jpgBlues Bugs Bunny odjel dělat radost malé holčičce a její mamince k Brnu.Chová se tam vzorně a mazlí se:-)

 

 

 

 

 

 

trail-ride-2017-144.jpgRockit odešel k novým majitelům na farmu kde zpracovávají jablíčka,je tam i se Spiderem a mají svůj výběh a mají se báječně...

 

 

 

 

 

 

 

arab-spider-010.jpg náš Arábek ET Spider je spolu na farmě kousek od nás.Má se skvěle.

 

 

 

 

 

 

 

roz-a-simo.jpg

Růžový panter alias Šimon udělal kariéru u filmu:-)Má se se svou paničkou která se jmenuje podobně jako jeho maminka naprosto fantasticky.

 

 

 

 

 

 

 

pepak-a-veru.jpg

Rabit Peppy dělá svému páníčkovi velikou radost pořád na ranči u Kružberku.

 

 

 

 

 

silver-shark.jpg Silver Shark -první hříbě naší Scharloty je už úplně bílý-lenoší a jen se mazlí s páníčky:-)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky Koně na prodej