Jdi na obsah Jdi na menu

Prázdninové a víkendové pobyty pro děti.

 Specializujeme se především na výcvik na koni pro děti a to hlavně o prázdninách.Pro děti z blízkého okolí nabízíme i příměstské pobyty o prázdninách nebo víkendech.Je k nám výborné spojení z Olomouce ,Bruntálu i Rýmařova,takže pro děti,které jsou už schopné samostatně jezdit autobusem je možnost jak si u nás vyzkoušet ježdění i ve školním roce.Školní hodina je u nás 60 minut - tedy bez sedlání,ale klient se také hned od první hodiny učí sedlat a čistit koně- to je jedna z našich podmínek.Výhodou tohoto je získání kompletní výuky za kterou si nic neúčtujeme a klient má u nás tedy možnost se zdarma naučit kompletní péči o koně.Další výhodou je,že s koněm navážete kontakt,který je velkou výhodou pro jízdu na koni.Koně milují čištění a česání,mohou si vás také při tom očichat a vznikne u nich pocit důvěry,takže o to pohodověji pak probíhá hodina.

 

Ceny:

Cena za sedmi denní výcvikový pobyt je 3990,-kč/bez DPH/.Výhodu tohoto pobytu je ,že děti jednak mají možnost  strávit více hodin v sedle,mohou po absolvování výcviku na vyjížďku,nebo také pořádáme takový hobby westernový celodenní závod na koních,při kterém mohou děti zúročit to co se u nás naučili.Děti si u nás tedy mohou vybrat z těchto dvou variant.

Pogram pro sedmi denní pobyt u koní je : 

Snídaně, dopoledne výcvik na koni - hodina a půl ježdění, čištění koní,výuka správného vodění,sedlání i čištění koně,seznámení s koňmi a rozdělení koní,dle pokročilosti a šikovnosti dětí.Po té je polední přestávka s obědem a odpočinkem.Odpoledne dětem zajišťujeme programy vždy dle počasí - od zumby  ,přes výlety do přírody,výuka origami, různé znalostní testíky o koních formou hry, míčové hry na hřišti.

Po páté hodině odcházíme znovu ke koním,kde se opět jezdí a  pracuje s koňmi.Po tom následuje večeře.

Programy stavíme individuálně vždy pro skupinu dětí ,která se u nás sejde a dle jejich fyzických možností a toho čemu se chtějí nejvíce naučit.Od prvního sednutí na koně u nás děti jezdí samostatně,proto je nejvhodnější věk od devíti let.Je možné ,si tak vybrat i kratší či delší pobyt.

Pro menší děti nabízíme spíše víkendový pobyt a to v průběhu roku a samozřejmě za jiné ceny.

Pobyt u nás je variabilní a snažíme se ho přizpůsobit na "míru" vše záleží na společné domluvě, tak aby spokojenost byla na obou stranách.

 

Ceny najdete v naší rubrice služby a ceník,ze kterého si můžete vybrat. Na stránce aktualit také můžete najít aktuálně nabízenou , zvýhodněnou či jinak zajímavou akci.

 

Náhled  na naši práci uvidíte v sekci videa - práce s koňmi,kde uvidíte,co jsou klienti u nás schopni se naučit :-)

 

Náhledy fotografií ze složky Prázdniny u koní