Jdi na obsah Jdi na menu

Začal rok 2016

13. 3. 2016

Na podzim jsme stihly na Lucky horse ranči jedny dobyrkářské závody.Já jsem si dala za cíl pouze nespadnout a neudělat si ostudu a tak pro mě bylo milé překvapení,že jsem s mou  dcerou Verunkou,vyhráli 5.místo v zahánění telátka do ohrádky.Nejvíc práce odvedl Iker,který je o dva roky mladší než Buck,ale probudil se v něm cow sense.Oba kluci byli hodní,nic neřešili a spolupracovali s telaty přišly do styku poprvé.u nás je,pravda ,vidí za ohradou:-)Letos čekáme 6 hříbátek.

Na podzim jsme měli krásnou akci,kterou jsem nazvala Samhain- fotky najdete na faceboouku.Večer jsme ukončili táborákem,u kterého jsme měli vyjímečný zážitek- oblohu rozzářil velmi jasný bolid.

Rely Nely a Rozetka čekají hříbě po krásném overo hřebci Dominican Diamond.Tento hřebec je jediný přímý potomek hřebce Like A Diamon,který letos vstoupil do síně slávy,v ČR.

Master Tuf Cuti čeká hříbě po černém hřebci z Chrom ranče- Thee Final Noticed.

QH klisna Shine Zippo Pine čeká hříbě po našem oblíbenci SR Hollywood Shiner, a KG Genuine Queen čeká hříbě po Smooth Cool Cat ze Silver Stone ranče.

Šarlotin Spider nás nadchnul natolik že jsme jí dopřáli opět arabského hřebce a to z Karlova od chovatelky Zdenky Tuškové - Madir Al Ufar- nádherný šimlík,který dává překrásné hříbata- moc se těšíme.

Nadále nás  a naše aktivity najdete na facebooku

https://www.facebook.com/tulackeblues/

https://www.facebook.com/Jezdíme-srdcem-a-srdce-nám-buší-v-rytmu-koňských-kopyt

https://www.facebook.com/paint.konicek/

Jezdecký kroužek stále funguje,jsme moc rádi,že děti to baví a pomáhají:-)

Snad letos vyjdou zase nějaké závody,i když je to velmi časově náročné.

V červenci bude i týdenní výcvikový pobyt na koních.